آموزشآموزش کیف پول

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

ارز دیجیتال نیوز

چندوقتی است که کیف پول گواردا (Guarda) محبوبیت زیادی به دست آورده است . بنابراین در این مقاله تصمیم داریم آموزش طریقه‌ی کار با نسخه دسکتاپ این کیف پول را به شما ارائه دهیم‌ . این کیف پول نسخه دسکتاپ ، وب ، تلفن همراه و افزونه گوگل کروم را دارد که ما در اینجا قرار است که نسخه دسکتاپ را آموزش دهیم . اما قبل از اینکه بخواهیم آموزش را شروع کنیم ، به یکی از امکانات و رابط کاربری جالبی که دارد اشاره می کنیم :

این کیف پول یک قابلیت جالبی دارد و آن هم این است که کلید خصوصی ها را در اختیار شما قرار می دهد که بیان می کنیم چگونه می توان آن را از کیف پول گواردا (Guarda) دریافت کرد .

 

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

بعد از اینکه وارد سایت گواردا (Guarda) شدید بر روی Create Web Wallet کلیک کنید.

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

در صورتی که پیش از این ، اقدام به ایجاد این کیف پول کرده باشید و تصمیم به بازیابی آن دارید و یا اگر می خواهید اقدام به import کردن کیف پول دیگری در کیف پول گواردا (Guarda) کنید ، باید بر روی گزینه Import or Restore بزنید ؛ ولی در صورتی که برای بار اول تصمیم به ایجاد این کیف پول دارید ، بر روی Create a new wallet بزنید و به مرحله بعد بروید :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

در این مرحله لازم است برای اینکه به کیف پول خود وارد شوید ، رمزی را انتخاب نمایید . لازم به ذکر است که این رمز را به خاطر بسپارید و همچنین آن را در جایی ذخیره نمایید  :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

بعد از اینکه رمز را انتخاب کردید ،  باید اقدام به دانلود نسخه بک آپ یا پشتیبانی کیف پول خود نمایید تا اگر به آن نیاز پیدا کردید آن را به کار گیرید و یا اگر خواستید امکان دسترسی به کیف پولتان با استفاده از این فایل پشتیبانی در رایانه های دیگر را داشته باشید .

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

بعد از اینکه این مرحله را انجام دادید وارد فضای کیف پول خود می شوید . همین که وارد شدید فضای جالبی را مشاهده می کنید که فهرستی از ارزهای دیجیتال در سمت چپ وجود دارد . کیف پول گواردا ۳۷ ارز دیجیتال را مورد پشتیبانی قرار می دهد که دربرگیرنده‌ی بیشتر ارزهای دیجیتال معروف است . برای اینکه آدرس عمومی ارزهای دیجیتال خود را ببینید ، بر روی ارز دیجیتال مورد نظر بزنید و در نوار بالا به Receive مراجعه کنید ، در این فضا امکان مشاهده‌ی آدرس عمومی کیف پولتان وجود دارد :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

علاوه بر مشاهده‌ی آدرس عمومی کیف پول خود ، امکان تبدیل ارز دیجیتال مورد نظر خود به یکدیگر را دارید که به منظور انجام این کار ، باید روی Exchange بزنید . برای اینکه ارزهای دیجیتال خود را به سایر آدرس ها ارسال کنید فقط لازم است به نوار Send بروید و میزانی که مدنظرتان است و همچنین آدرس مقصد را وارد نمایید :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

حالا می خواهیم اقدام به دریافت کلید خصوصی ارزهای دیجیتال خود کنیم . برای اینکه کلید خصوصی خود را دریافت کنید فقط نیاز است که بر اساس تصویر زیر به قسمت Backup and Keys بروید و از نوار export by currency اقدام به انتخاب ارز دیجیتال خود کنید :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

بعد از اینکه ارز دیجیتال را انتخاب کردید ، با وارد کردن رمزتان ، امکان مشاهده‌ی کلید خصوصی خود را دارید :

آموزش کیف پول گواردا Guarda Wallet

برای اینکه بخواهید سایر کیف پول هایتان را به این کیف پول وارد کنید ، این امکان را دارید به قسمت Backup and Keys و نوار Import and Currency مراجعه کنید و کلید خصوصی خود را وارد کنید و ارز دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، روی گزینه Add Wallet بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا